Kupte dětem kvalitní a cenově dostupné dětské kolo

S příchodem jara se budeme stále více ubírat ven a provozovat nejrůznější sportovní aktivity. K těm nejoblíbenějším patří rozhodně cyklistika. I malé děti je dobré od malička směrovat k zálibě ve sportu, a my jim můžeme jít dobrým příkladem. Doma, u babičky na prázdninách, na dovolené, všude nám může dělat jízdní kolo skvělého společníka. Stačí jen vybrat takové, které bude spolehlivé a dítěti bude výbornou oporou i pohodlné zároveň.

Kvalitní kola nejen pro děti z Bikero.cz

Už jste slyšeli o značce WOOM? Právě ona nabízí dětská kola různých velikostí pro děti od tří let až do cca 14 – ti let. Na Bikero.cz je najdete rozdělené v přehledných kategoriích tak, abyste mohli vybírat jak podle věku dětí, tak podle velikosti kola. K dispozici jsou vám např. dětská kola 14“ pro děti od 3 – 5 let, dětská kola 16“ pro děti od 4 – 6 let, dětská kola 20“ pro 6 – 9 leté, dětská kola 24“ pro 9 – 12 leté ratolesti, ale také juniorská kola 26“ pro 12 – 14 leté. Další možností jsou juniorská kola, která jsou pro 14 – ti leté děti a starší ve velikosti 27,5“. 

Kromě toho bikero.cz nabízí i dětská elektrokola, odrážedla a koloběžky. 

Má vaše dítě kolo vážně rádo?

Už na malých dětech se dá poznat, že je cyklistika baví. Proto se už ve věku 4 – 6 let vyplatí investovat do lepšího kola. WOOM jsou výbornou značkou, která vyrábí kola kompletně s ohledem na dětskou anatomii těla. Firmu založili dva otcové, kteří se scházeli v garáži v Rakousku, a velmi rychle se z ní stala světoznámá uznávaná značka. Své kola vyrábí s ohledem na rodiny, ceny chce držet tak, aby byly pro klasické rodiny únosné a dětem mohli rodiče kola bez potíží dopřát.

Nezapomeňte i na světla a odrazky Force nebo jiné, abyste vy, jako rodiče, i vaše děti, měli vždy dostatek světla a viděli jste na cestu a zároveň byli dobře viděni. Na Bikero.cz najdete vše, co potřebujete.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram