Co udělá vaši jídelnu nebo kuchyni krásnou? Rozhodně jídelní stůl

V našich domovech je mnoho nábytku, kterému nepřikládáme takový význam, jaký si zaslouží. Příkladem je jídelní stůl. Jen málokdo si uvědomuje, že je to právě on, u kterého bychom měli s rodinou usedat co nejvíce, a proto by měl být dostatečně velký, pevný a na pohled by nám měl být příjemný.

Vyberte si jídelní stůl ve vašem stylu

Nejčastěji se lidé zaměřují na dřevěné jídelní stoly. Jsou hezké na pohled a příjemné na dotek. Moderní jsou jídelní stoly s pevnými a bytelnými kovovými konstrukcemi, které jsou zárukou, že stůl udrží i vysokou zátěž. Pokud máte malé děti, které na stůl při hře lezou, opírají se o něj téměř celou vahou těla, budete za stabilitu jistě vděční.

Co se týče rozměrů, do menších bytů nebo kuchyní je vhodné zvolit buď kulatý, nebo čtvercový jídelní stůl. Tam, kde chcete mít místo k sezení i pro více osob, než jen 4, můžete zvolit rozkládací jídelní stůl. Rázem vám přibydou 2 až 4 místa.

Levné jídelní stoly nabízí Signal-nabytek.cz ve skvělé kvalitě. Na výběr budete mít z mnoha velikostí i stylů. Jestliže máte malé děti, nevyplatí se investovat do cenově nákladných stolů z masivu, které mohou děti poškrábat do hloubky hračkami, udělat vpichy vidličkou nebo při hře. Ano, jde je sice obrousit a renovovat, ale lepší je nechat jejich koupit na později.

Do malých kuchyní barový stůl?

Pokud žijete v garsonce, může vám jako jídelní stůl skvěle posloužit barový stůl. Navíc dnes jsou barové stoly důmyslně řešeny, právě proto, že je takto lidé tímto způsobem užívají. Samozřejmě se dají použít i jako předěl mezi jídelnou a kuchyní nebo je napojit na kuchyňskou linku a vytvořit „L“-ko i předěl. 

Podívejte se na kompletní zboží na Signal-nabytek.cz a vyberte si jak jídelní stoly, tak jídelní židle. Uvidíte, jak levně a kvalitně se dá nakoupit. Vaše jídelna a kuchyně budou hezké, útulné a moderní.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram