Takto vypadá tradiční architektura v moderním provedení

Přestože v současné době převládá trend moderního urbanistického designu, zejména s prvky skandinávské jednoduchosti, naše tradiční slovenská architektura také není k zahození.

Designéři TOLICCI se věnují tvorbě vizualizací interiérového designu v nemovitostech na Slovensku. Dvoupodlažní rodinný dům o rozloze 300 m2 dostal do svého interiéru skutečně netradiční kombinaci. Prvky, které jsme kdysi mohli vidět ve slovenské lidové architektuře, se dnes objevují ve zcela jiném světle, doplněné o moderní a designérské skvosty.

V interiéru domu je nejvýraznějším prvkem dřevo, které můžeme spatřit jako doplněk sněhobílého interiéru, se kterým ostře kontrastuje. Dominantou je nádherný strop z dřevěných trámů, patřící mezi prvky lidové architektury, kterou jsme mohli spatřit v dřevěnicích. Ten je doplněn o designová svítidla, která dávají celému interiéru osobitý ráz. Obývací pokoj spojený s kuchyní, které dominuje „ostrůvek“, je zařízen v minimalistickém stylu, který však působí velmi útulně. Celý interiér doplňují zlaté detaily, které jsou charakteristickým rysem pro práci designérů TOLICCI.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram