Mladý student se s drahými nájmy vypořádal po svém: Postavil si vlastní mini dům

Minimální rozpočet vyvážilo maximální odhodlání. Výsledek stojí za to.

Mladý americký student Bradley si řekl, že víc nebude platit drahé nájmy a že chce bydlet ve svém. Přestěhoval se proto na čas k rodičům, něco málo si našetřil a následně se pustil do stavby vlastního bydlení. Trvalo mu 1,5 roku, než se dopracoval k vytouženému výsledku. Vyplatilo se však čekat. Jeho modrý domeček situovaný v krásném prostředí Floridy má vše, co Bradley k životu potřebuje. Bydlí v něm už téměř půl roku.

Rozpočet na stavbu byl opravdu minimální, proto Bradley využíval především materiály z druhé ruky. Sprchový kout, který v jeho příbytku naleznete, našel například vyhozený při cestě. Celkové náklady díky Bradleyho šikovnosti a odhodlání nepřevýšily 15 000 dolarů.

Domek disponuje obývacím pokojem, ve kterém najdete i jídelní koutek. Tato zóna plynule přechází do kuchyně. Jelikož Bradley rád vaří, kuchyně zabírá podstatnou část prostoru. Najdete v ní i plnohodnotnou lednici a mikrovlnku. V podkroví je nevelká, zato útulna ložnice. V mini domečku nechybí ani pracovní koutek, kde Bradley studuje.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram